Co s úsporami?

Mít úspory schované v bance může být dnes ještě méně výnosné, než mít je v krabici pod postelí. Kam ale s nimi, aby je neužíraly poplatky, inflace a záporné úroky?

Investování je to kouzelné slovo, které slyšíme jako odpověď ze všech stran. Taky si říkáte, jo, něco na tom bude, ale když dojde na lámání chleba, nakonec se leknete a necháte všechno tak, jak to je? Ve skutečnosti není žádný důvod se investování bát. Na to, abyste se stali investorem a vaše úspory dále rostly, nepotřebujete velké částky ani hluboké znalosti. Může to být stejně snadné, jako každodenní nákup jídla.

Před investicí si prosím přečtěte informace v sekci Důležité informace, zejména Investiční upozornění, níže.

Proč investovat?

6 důvodů proč volné prostředky investovat

  • V bankách úspory stagnují nebo dokonce klesají kvůli poplatkům a záporným úrokovým sazbám.
  • Ve slamníku nebo trezoru snižuje hodnotu peněz inflace.
  • Výnosy z investice jsou výborný pasivní doplněk běžných příjmů.
  • Diverzifikace snižuje riziko. Je bezpečnější mít úspory na více místech a ve vícero produktech.
  • Dlouhodobé investice jsou ideální pro zajištění na stáří.
  • Investování přináší dobrý pocit z podílu na globální ekonomice a jejím růstu.

Proč investovat s BHS

Investorem se může stát každý, bez ohledu na zkušenosti a výši prostředků. Jde jenom o to, vybrat si pro investování spolehlivého partnera. My v BHS víme, že investorské začátky nejsou bez pomoci zkušených odborníků jednoduché. Více než 20 let praxe, mnoho velkých i malých spokojených zákazníků nám ale potvrzují, že s naší pomocí může zhodnotit úspory kdokoli. I vy.

Máte skvělý projekt,
ale chybí vám finance na jeho rozjezd?
Kontaktujte nás.


Představíme ho investorům a vy se tak můžete věnovat naplno jeho rozvoji.

Kontaktujte nás

 

Copyright (2006) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

BH Securities, a.s. (nebo www.bhs.cz) využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE


Investiční upozornění

Investiční upozornění obsahuje řadu důležitých informací a upozornění týkajících se obsahu šířeného společností BH Securities a.s. Tyto upozornění a informace je třeba číst a vnímat v kontextu s informacemi, prohlášeními a upozorněními uvedenými na webových stránkách společnosti BH Securities a.s. www.bhs.cz (včetně obsahu veškerých dokumentů uveřejněných na těchto webových stránkách), na něž tímto výslovně odkazujeme.

Investiční upozornění je třeba považovat za nedílnou součást jakéhokoliv sdělení společnosti ve vztahu k investičním nástrojům a emitentům, včetně analytických výstupů či případných (investičních) doporučení a dalších informací o (možných) investicích společnosti BH Securities a.s., včetně příslušných propagačních sdělení.

Poctivá prezentace

Společnost BH Securities a.s. vytváří nejrůznější sdělení ve vztahu k investičním nástrojům a emitentům určená (potenciálním) zákazníkům, V souvislosti s analyticko-informačními výstupy, které doporučují nebo navrhují investiční strategii ve vztahu k nástroji či emitentovi nebo obsahují stanovisko ohledně současné nebo budoucí hodnoty nástroje vydává společnost BHS Securities a.s. materiál, nazvaný „Poctivá prezentace“.

Poctivou prezentaci je třeba považovat za nedílnou součást jakéhokoliv sdělení společnosti, které popisuje možnou investiční strategii ve vztahu k nástroji či emitentovi nebo obsahuje stanovisko ohledně současné nebo budoucí hodnoty nástroje, včetně příslušných propagačních sdělení.

Ochrana osobních údajů

Společnost BH Securities a.s., IČO: 60192941, se sídlem Na Příkopě 848/6, 110 00 Praha 1, jakožto správce (případně jeho zaměstnanci, pověřená osoba, apod.) (dále jen „BHS“ či „společnost“) zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZOOU").

Kariéra

Našim zaměstnancům nabízíme práci v dynamickém a motivujícím prostředí s možností dalšího profesního růstu.Sídlo:  BH Securities a.s. 
Na Příkopě 848/6
110 00, Praha 1
Recepce: +420 255 710 710
Fax: +420 255 710 770
E-mail: bhs@bhs.cz
Web: www.bhs.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Položky označené * jsou povinné.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení za těchto podmínek.
Odeslat
© 2016 | All Rights Reserved.
Více
Zpět na začátek