O BHS

BH Securities a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a členem Burzy cenných papírů Praha a.s. Společnost byla založena v roce 1993 krátce po vzniku kapitálového trhu v České republice. Za více než 20 let se nám podařilo překonat všechny nástrahy na finančních trzích a zařadit se mezi nejvýznamnější nebankovní obchodníky s cennými papíry na českém kapitálovém trhu.

zobrazit více

BHS vznikla jako malá společnost, která v prvních letech po svém založení obchodovala téměř výhradně s akciemi a jen doplňkově a na základě pokynů zákazníků jsme se věnovali obchodování se státními dluhopisy. Poměrně záhy vzrostla poptávka po našich službách natolik, že jsme se rozhodli pro naše zákazníky maximálně rozšířit nabídku produktů a služeb. V současnosti se jedná zejména o služby týkající se obchodování s akciemi, dluhopisy, podílovými fondy, investičními certifikáty a od roku 2014 také fyzickým investičním zlatem.

I přesto, že jsme vyrostli stále je pro nás zásadní myšlenka, se kterou jsme BHS zakládali. Za všech okolností chceme našim zákazníkům poskytovat vysoce profesionální služby, podle jejich individuálních potřeb.

Mimo tradiční činnosti se společnost BHS v posledních letech podílela na umístění několika emisí korporátních dluhopisů. V roce 2013 připravila jako manažer úpisu první emisi dluhopisů a v následujících letech realizovala emise korporátních dluhopisů za téměř 500 mil. Kč. Od roku 2015 umožňujeme svým zákazníkům vstup do tří fondů kvalifikovaných investorů, jejichž obhospodařováním jsme pověřeni. Všechny tři fondy lze považovat za alternativní investice, přičemž dva z nich – automobilový a private equity jsou svým vývojem nezávislé na tradičních veřejných kapitálových trzích. V roce 2016 očekáváme další emise korporátních dluhopisů a snažíme se hledat nové možnosti a pružně reagovat na poptávku našich zákazníků. Díky tomu mohou vznikat i tak zajímavé produkty, jako je investice do fyzického zlata diverzifikovaná v čase, která je ideální i pro ty nejmenší investory.

Jediným akcionářem BH Securities a.s. je společnost PROXY – FINANCE a.s. Základní kapitál společnosti činí 100 mil. CZK a vlastní kapitál přesahuje 330 mil. CZK.

BH Securities a.s. byla zakládajícím členem České asociace obchodníků s cennými papíry (ČAOCP) a v současné době je členem Asociace pro kapitálový trh ČR (AKAT). Dlouholetým externím auditorem BH Securities a.s. je společnost KPMG Česká republika Audit, s.r.o.

MÁTE PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR ?
DOVOLTE NÁM ZAJISTIT FINANCE
PRO VAŠE PODNIKÁNÍ.


Naši klienti jsou připraveni investovat do zajímavých projektů. Prostřednictvím emisí dluhopisů nebo fondu a na základě společně definovaných podmínek tak můžete být o kus blíž svému snu.

Kontaktujte nás

POVINNĚ UVEŘEJŇOVANÉ INFORMACE

 

Copyright (2006) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

BH Securities, a.s. (nebo www.bhs.cz) využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE


Investiční disclaimer

V Investičním disclaimeru je uvedena řada důležitých skutečností, je třeba výslovně upozornit na to, že upozornění společnosti je třeba číst a vnímat ve svém celku, tj. kromě informací zde uvedených taktéž informace a prohlášení uvedená na webových stránkách společnosti BH Securities a.s. www.bhs.cz, na něž touto cestou výslovně odkazujeme.

Poctivá prezentace

Toto upozornění plní obecné a trvalé úsilí společnosti BH Securities a.s. poskytovat klientům a čtenářům analytických výstupů zřetelné a relevantní informace.

Analytické výstupy jsou vydávány společností BH Securities a.s., která je obchodníkem s cennými papíry ve smyslu příslušných právních předpisů, a jako taková podléhá dozoru České národní banky.

Analytické výstupy slouží pouze pro informační účely a jsou poskytovány v rámci informační podpory klientům Společnosti, nejde o investiční poradenství, či poradenskou službu, neboť tyto činnosti Společnost nenabízí a neprovádí.

Ochrana osobních údajů

Společnost BH Securities a.s., IČO: 60192941, se sídlem Na Příkopě 848/6, 110 00 Praha 1, jakožto správce (případně jeho zaměstnanci, pověřená osoba, apod.) (dále jen „BHS“ či „společnost“) zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZOOU").

Kariéra

Našim zaměstnancům nabízíme práci v dynamickém a motivujícím prostředí s možností dalšího profesního růstu.Sídlo:  BH Securities a.s. 
Na Příkopě 848/6
110 00, Praha 1
Recepce: +420 255 710 710
Fax: +420 255 710 770
E-mail: bhs@bhs.cz
Web: www.bhs.cz
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Položky označené * jsou povinné.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení za těchto podmínek.
Odeslat
© 2016 | All Rights Reserved.
Více
Zpět na začátek